Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺162,00 - ₺2.718,00

Okul Eğitim Araçları

Okul Eğitim Araçları öğretmen masası,öğretmen koltuğu,öğretmen dolabı,çift kişilik öğrenci sırası,tek kişilik öğrenci sırası,yazı tahtası,ayaklı yazı tahtası olarak adlandırılmakta olup ve bu bütün eğitim araçları firmamız tarafından üretim satış ve satış sonrası destekler ile tüm türkiye ye anlaşmalı kargo ve ambar şirketleri ile yapılmaktadır.
Okul eğitim araçları birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiş olup sağlam kaliteli dekoratif şık ve ekonomik eğitim araçlarıdır.
eğitim araçları üretimi ni profosyonel olarak yapmakta olan firmamız siz müşterilerimize daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata ve zamanında sevk etmek için stoklarımızda sürekli olarak ürün bulundurmakta ve eğitim araçları sektöründe hızla büyümektedir.
Eğitim araçları üretimi yapan firmamız sadece ürün üretmek ve satışı yapmak değil müşteri memnuniyetini de ön planda tutmakta ve bu doğrultuda yeni arge çalışmaları yapmaktadır.
eğitim araçları denilince ilk akla gelen Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri Ailesinde siz müşterilerimizide görmek ister ve bize önerilerinizi,isteklerinizi sunmanızı bekleriz
Eğitim araçları satışı yapan firmamız siz müşterilerimizin aklına takılan ne olursa olsun müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilir yardım alabilirsiniz.

Okul Eğitim araçları

Aktif filtreler