Sünger Oyuncaklar

Sünger Oyun grupları,Anaokulu sünger oyun grupları,çocuk sünger oyun grupları,sünger bloklar,kreş sünger oyun grubu Sünger oyun grupları süngeri 32 dansite grii süngerden sünger kılıfları 600 denye emperteks kumaştan üretilmiştir.Sünger oyun grupları çocukların fiziksel becerilerini artırıp spor yapma alışkanlığı kazandırmaktadır.Sünger oyun grupları Anaokulu ve Kreşler için ideal olmazsa olmaz aktivite ürünleridir.
Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri Üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger oyun gruplarını önce kendi kalite kontrollerimizden geçirip sonra siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

Sünger oyun grupları

Alt kategoriler

 • Sünger Bloklar

  Sünger bloklar,Anaokulu sünger blok,Çocuk sünger Blok,Sünger Oyun grupları,Modüler Sünger oyun grupları firmamızın üretmiş olduğu sünger bloklardır.Sünger blokların süngerleri 32 dansite gri süngerden kılıflar ise 600 denye emperteks kumaştan üretilmiştir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri,üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger bloklar Antibakteriyel özellikte dir.

 • Spor Minderi

  Çocukların spor yaparken ve form tutarken en çok ihtiyaç duydukları spor minderi,jimnastik minderi,sünger rampa minderi,çocuk spor minderi,anaokulu spor minderi firmamızın üretmiş olduğu spor minderleri dir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretmiş olduğumuz ürünlerde antibakteriyel malzemeler tercih etmekteyiz.

 • Eğitici Sünger oyuncaklar

  Sünger oyuncaklar oturma minderi,uzun atlama minderi,anaokulu matematik minderi,yuva oyun minderi,sünger lego seti gibi yumuşak süngerimsi oyuncaklar dır.Eğitici sünger oyuncakların tamamı antibakteriyel kir ve leke barındırmayan ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger oyuncakları önce kendi kalite kontrol merkezimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

 • Çocuk halısı

  Çocuk halısı,Anaokulu halısı,Kreş halısı,sınıf halısı,trafik halısı,sek sek halı,Anaokulu ve Kreşler için üretilmiş antibakteriyel ve kaymaz tabanlı halılardır.
  Çocuk halıları 30 derecede makinede yıkanabilir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak satışını yapmış olduğumuz halıların tamamı Antibakteriyel ve kaymaz tabanlıdır.

 • Trambolin

  Trambolin
  Çocukların enerjilerini atamamaları sitresli sinirli olmalarına ve arkadaşları ile itişip kalkışmaları ve tartışmalarına neden olmaktadır.çocukların vücutlarındaki enerjilerini atmaları sitresten kurtulmaları beyinlerini ve fiziksel gelişimlerini tamamlamaları için trambolin ideal bir üründür trambolin,Tutmalı trambolin,Fileli Trambolin,Aktivite trambolin,çocuk trambolin,zıp zıp trambolin,top havuzlu trambolin,2*2 cm trambolin firmamızın üretmiş olduğu trambolin grupları dır.
  Trambolin çocukların beyin gelişimi boylarının uzaması sitresten uzak kalmaları ve form tutmaları için üretilmiştir.

 • Park Oyun Grupları

  Park oyuncakları,metal oyun parkı,ahşap oyun parkı,çocuk oyun parkı,salıncak seti üretimi yapan firmamız çocuk oyun parkları alanında her geçen gün daha da büyümekte ve daha kaliteli ürünleri ekonomik fiyata üretmektedir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak metal oyun parklarında elekktro statik toz fırın boya kullanmış,ahşap oyun parklarında birinci sınıf sarı çam malzemeden ve birinci sınıf emprenye den üretilmiştir.

 • Park ve bahçe oyuncakları

  Park ve bahçe oyuncakları,aktivite merkezleri,çocuk oyun parkı,ahşap çocuk oyun parkı,metal çocuk oyun parkı firmamızın üretmiş olduğu çocuk oyun alanlarıdır.Çocuk Oyun alanlarını süsleyen park ve bahçe oyuncakları kaliteli ve ekonomik ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretimini yapmış olduğumuz çocuk oyun alanlarının kaliteli ve güvenirliliği üst seviyede dir.

 • Top havuzu

  Top havuzu,Oyun havuzu,Anaokulu Top Havuzu,Çocuk Top havuzu,Trambolin Top havuzu,Fileli Top havuzu, firmamızın üretmiş olduğu Top havuzları dır.Top havuzlarının süngerleri 32 veya 28 dansite grii süngerden sünger kılıfları ise 600 denye emperteks kumaştan üretilmiştir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak Top havuzlarını istenilen ölçü ve büyüklükte üretmekteyiz.

Aktif filtreler