Anaokulu Malzemeleri

Anaokulu Malzemeleri,Kreş malzemeleri,Ana sınıfı malzemeleri,okul öncesi eğitim araçları,eğitim araçları,rehabilitasyon malzemeleri Üretim merkezi olan firmamız Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri sektörde her geçen gün daha da büyümek de ve güven kazanmak da bu güvenin sorumluluğu ile daha kaliteli ve ekonomik Anaokulu malzemeleri üretmektedir.

Anaokulu ve Kreş malzemeleri'ni Toplu alımlarda büyük indirimler yapan firmamız her geçen gün tüm Türkiye de bayilik sistemi ile pazarda ki yerini büyütmek de ve Anaokulu üretim ağını genişletmektedir.

Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri yönetimi olarak üretmiş olduğumuz ürünlerin çocuk sağlığına zararlı olmayan ham maddeler ile üretmekte ve ekonomik ürün yelpazesinde kaliteden ödün vermemektedir.

Toptan Anaokulu ve Kreş malzemeleri denilince ilk akla gelen Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretmiş olduğu ürünleri tüm Türkiye ye anlaşmalı ambar ve kargo şirketleri ile sevk etmektedir.

Anaokulu ve kreş malzemeleri üretiminin ciddiyetinin bilincinde olan firmamız gerek satış gerek satış sonrası hizmetler ile siz müşterilerimizin memnuniyetini önplanda tutmaktadır.

Anaokulu malzemeleri,kreş malzemeleri,eğitim araçları,okul öncesi eğitim araçları,anaokulu eğitim araçları,mini clup malzemeleri,okul malzemeleri,okul eğitim araçları firmamız tarafından kaliteli güvenilir sağlam ve ekonomik olarak üretilmektedir.

Alt kategoriler

 • Çocuk Sandalyesi

  Anaokulu malzemeleri nin demirbaş malzemelerinden olan anaokulu sandalyesi,kreş sandalyesi,çocuk sandalyesi,kırılmaz sandalye,plastik sandalye Firmamızın üretimiş ve ithal etmiş olduğu ürünlerdir.Çocuk sandalyeleri üretimi yapılır iken dikkate alınan noktalar sandalyelerde keskin köşe ve kenarlarının olamaması sandalyenin oturum ve sırtlık kısmı arasındaki açının dogru  hesaplanarak çocuklarda bel sırt agrıları gibi sorunların yaşanmaması ürünlerde sağlığı tehdit edecek malzemelerin kullanılmaması ön plandadır.
  Anaokulu sandalyesi üretimi yapan firmamız Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretmiş olduğu sandalye'leri öncelikle kalite kontrolden  geçirerek siz çocuklarımızın kullanımına sunmaktadır.
  Çocuk sandalyesi'ni Tüm Türkiye'ye Anlaşmalı karğo ve ambar şirketleri ile çok ekonomik ve zamanında teslimat ile siz müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.
  Anaokulu malzemeleri üretimi yapan firmamız Anaokulu sandalesi ve çocuk  sandalyesi denince ilk akla gelen üretici firmaların başında olup ekonomik ve kaliteli çocuk sandalyesi üretmektedir.
  Anaokulu sandalyeleri kendi üretimimiz olduğu için sürekli olarak stoklarda en az 2000-3000 ad sandalye olmakta daha fazla sı en fazla bir hafta içerisinde üretilmektedir.
  Kreş sandalyesi üretim merkezi olan Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri toplu alımlarınızda size özel iskontolar için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
  Anaokulu sanlayesi üretim merkezi olan firmamız Tüm türkiyenin sandalye ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede üretim yapmaktadır.
  Anaokulu sandalyesi,kreş sandalyesi ve çocuk sandalyesi stoklarımızda yüklü miktarda bulunmaktadır.

 • Çocuk Masası

  Kreş malzemeleri nin olmazsa olmazlarından olan çocuk Masası,Anaokulu masası,Kreş masası,Dolgu plastik masa,Plastik masa üretmiş olduğumuz Anaokulu ve Kreş masalarıdır.Çocuk masalarında çocukların çarpma ve darbelere karşı yaralanmamaları için keskin köşe ve kenarlar bulunmamakta çocuk masaların taşıma esnasında zarar görmemeleri için sağlam ve dayanıklı kutularında demonte olarak sefk edilmektedir.Çocuk masalarının üretiminde sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.Çocuk masalarını Türkiyenin bütün bölgelerine sefk etmekteyiz.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretmiş olduğumuz masaları kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.
  Anaokulu masası denince ilk akla gelen firmamız Anaokulu masası ve Kreş masası üretiminde profosyonel bir üretim ağı ile hizmet vermektedir.
  Kreş masası ve kreş masa takımlarını tüm Türkiye'ye yetecek kapasitede üretim yapmakta ve stoklarımızda yüklü miktarda masa bulundurmaktayız.
  Anaokulu masaları mdf lam malzemeden üretilmiş olup kaliteli ekonomik ve sağlam çocuk masaları'dır.
  Anaokulu masası üretimi ciddi ve hassas bir çalıştırma gerektirmekte olup DMO şartnamelerine göre üretim yapılmaktadır.
  Anaokulu masası sağlam ve şıkkutusunda anlaşmalı kargo ve ambar şirketleri ile zamanında ve ekonomik gönderilmektedir.
  Anaokulu masası toplu alımlarda lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
  Anaokulu masası üretim merkezi olan firmamız Anaokulu ve kreş masalarını kaliteli ve ekonomik olarak üretmektedir.

 • Çocuk Dolapları

  Okul öncesi eğitim araçları üretimi yapan firmamız Çocuk Dolapları,Anaokulu dolapları,Kreş dolapları,Oyuncak dolapları ve malzeme dolaplarının üretimi konusunda birinci sınıf kaliteli malzeme kullanmaktadır.Üretmiş olduğumuz dolaplar kaliteli malzemeden üretilmiş dolapların keskin köşe ve kenarları pvc ile yumuşatılmıştır.Anaokulu dolapları müşterilerimizin talebine göre demonte olarak da sevk edilmektedir.Anaokulu dolaplarında sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.Anaokulu dolap modellerindeki zengin çeşit ve bu zenginliği profosyonel kadromuz ile sürekli arttırmakta ve yenilemekteyiz.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretmiş olduğumuz dolapları önce kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.
  Anaokulu dolapları birinci sınıf 18 ml sunta lam malzemeden üretilmektedir.
  Anaokulu dolapları tüm Türkiye'ye demonte olarak sağlam ve şık kutusunda anlaşmalı kargo ve ambar şirketleri ile ekonomik ve zamanında teslim edilmektedir.
  Çocuk dolapları üretim merkezi olan firmamız kaliteli sağlam güvenilir ve ekonomik ürün üretme konusunda profosyonel ekipmanlar ve kadro ile çalışmaktadır.
  Kreş dolapları istenilen ölçü ve renkte üretilebilmektedir.Üretimini yapmışolduğumuz dolaplar DMO şartnamelerine uygun özelliktedir.
  Çocuk dolapları ve kreş dolap setleri bir ve birden fazla çocuğun kullanımına uygun olarak üretilmektedir.
  Çocuk dolapları Toplu alımlarda lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
  Anaokulu dolapları,kreş dolapları,çocuk dolapları,sınıf dolapları,fiğürlü dolaplar firmamız tarafından üretilmektedir.

 • Fügürlü Çocuk Dolapları

  Eğitim araçları sektörünün hızla büyüyen firması olarak Fiğürlü dolaplar,fiğürlü Anaokulu dolapları,fiğürlü Kreş dolapları,fiğürlü çocuk dolaplar,ahşap fiğürlü dolaplar firmamızın üretimiş olduğu dolaplardır.Anaokulu Dolaplarını tüm Türkiye ye demonte olarak veya kurulu olarak sefk etmekteyiz.
  Fiğürlü Çocuk Dolapları Anaokulu ve Kreş kullanımına uygun kaliteli şık ekonomik ve ergonomik dolaplardır.Fiğürlü Çocuk dolapları üretiminde sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır.fiğürlü dolapların üzerindeki figürler baskı veya yapıştırma değil ahşaptan üretilmiş ahşap fiğürlerdir.
  Rüzğar Anaokulu Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretmiş olduğumuz dolapları kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

 • Çocuk Kitaplıkları

  Anaokulu malzemeleri üretimi konusunda profosyonelleşmiş olan firmamız Çocuk Kitaplıkları,anaokulu kitaplıkları,kreş kitaplıkları,okul öncesi kitaplıklar,sınıf içi kitaplık larıda üretimleri arasına almıştır.Çocuk kitaplıkları üretiminde çocuk sağlığına zararlı maddeler kullanılmamış ürünlerimiz sağlam dayanıklı şık ve dekoratif ürünlerdir.Anaokulu kitaplıkları müşterilerimizin istegine göre demonte olarak da sevk edilebilmektedir.kreş kitaplıkları her biri birbirinden sevimli karakterlerle süslenmiş ve fiğürlendirilmiştir.Çocuk kitaplıkları bir çok firmaya göre daha ucuz ve ekonomiktir.
  Rüğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz çocuk kitaplıklarını önce kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

 • Çocuk Kampet Yatak

  Çocuk Kampet Yatak,Anaokulu Kampet Yatak,Kreş Kampet Yatak,Süngerli Kampet Yatak,Kampet Yatak,Plastik Kampet firmamızın üretmiş olduğu Çocuk yataklarıdır.Çocuk kampet yatak ayakları birinci sınıf pilastik malzemeden kumaşı 600 denye emperteks kumaştan profil bağlantıları 25ml çapında 1,2ml kalınlığındadır.Üretimini yapmış olduğumuz çocuk kampet yatakları üst üste istiflenebilmektedir.Çocuk kampetleri ekonomik ve kaliteli yataklardır.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak Çocuk kampet yataklarını öncelikle kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız. 

 • Ahşap Fiğürlü Yazı...

  Anaokulu malzemeleri üretim merkezi olarak ahşap fiğür,ahşap fiğür modelleri,ahşap fiğürlü yazı tahtası,ahşap fiğürlü pano,Anaokulu fiğürleri ni su bazlı boyalı olarak üretmekteyiz.Fiğürlü ahşap ürünlerimizin tamamı CNC makinelerinde bilğisayarlı çizimler ile kesilerek su bazlı boya (sağlığa zararı olamayan boya) ile boyanarak üretilmiştir.Üretmiş olduğumuz fiğürlü ürünlerin tamamı ahşap fiğürdür,baskı veya yapıştırma değildir.Eğitim araçları sektörüne renk ve eğlence katan ahşap fiğürlü ürünler çok kaliteli ve ekonomiktir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretmiş olduğumuz fiğürlü ürünlerin tamamını önce kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

 • Çocuk Ayakkabılıkları

  Çocuk Ayakkabılıkları,Anaokulu ayakkabılıkları,Kreş ayakkabılıkları,Sınıf ayakkabılıkları,Okul öncesi ayakkabılık ve vestiyerleri firmamızın üretmiş olduğu anaokulu ayakkabılık modelleridir.Çocuk ayakkabılık ve vestiyerleri birinci sınıf sunta lam ve mdf lam malzemeden üretilmiştir.Çocuk ayakkabılıkları ve vestiyerleri üretiminde sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.Çocuk ayakkabılık ve vestiyerleri isteğe göre demonte olarak da sevk edilmektedir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretmiş olduğumuz çocuk ayakkabılık ve vestiyerlerini önce kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız

 • Çocuk Sünger Oturma...

  Anaokulu malzemeleri çeşitlerinden olan Sünger Oturma Grupları,Anaokulu sünger Oturma Grupları,Kreş Sünger oturma grupları,Çocuk sünger Oturma Gurupları,Sünger koltuk,firmamız tarafından üretilmektedir.Sünger oturma gurplarında kullanılan sünge 32 dansite grii süngerdir.Sünger oturma gurplarında sünger koltuk gibi ürünler CNC makinelerinde bilğisayarlı makinelerle kesilerek şekillendirilmiştir.Sünger oturma grupları kaliteli şık ürünlerdir.sünger çocuk koltukları ekonomik kaliteli ve şık ürünlerdir.anaokulu sünger koltukları istenilen renk ve model de üretilmektedir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger oturma gruplarını önce kendi kalite kontrollerimiz den geçirerek sonra siz çocukların hizmetine sunmaktayız.

 • Ahşap Oturma Grupları

  Eğitim araçları üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan işletmemiz Ahşap Oturma Grupları,Çocuk oturma grupları,Anaokulu oturma grubu,kreş oturma grubu,Anaokulu koltuk takımı gibi ürünleride ürün çeşitliliğine katmıştır.Ahşap oturma grupları birinci sınıf sarı çam malzemeden üretilmiştir.ahşap oturma grupları süngerleri 32 dansite grii süngerden sünger kılıfları kaliteli vilnex(suni deri) ten üretilmiştir.Ahşap oturma gurupları şık ve ekonomik ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak Ahşap oturma gruplarını önce kendi kalite kontrol merkezimizde inceleyerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

 • Anaokulu Galoşluk

  Anaokulu ve kreş malzemelerinin başta gelen ürünlerinden olan Galoşluk,çocuk galoşluk,anaokulu galoşluk,kreş galoşluk,ahşap fiğürlü galoşlukları firmamız üretmektedir.Anaokulu galoşlukları ham mdf malzemenin bilgisayarlı CNC makinelerinde kesilerek şekillendirilmiştir.çocuk galoşlukları su bazlı astar ile astarlanıp zımpara işleminden sonra kaliteli su bazlı boya ile boyanarak üretilmiş kaliteli şık ve ekonomik galoşluklardır.Galoşluklar ahşap fiğürlü olmakla birlikte yapıştırma veya baskı degildir.Galoşluklar Anaokulu ve Kreşler için tasarlanıp üretilmiştir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz galoşlukları önce kendi kalite kontrol mekanizmamızdan geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

Aktif filtreler