Kreş Malzemeleri

Montessori çocukların farklı yeteneklerini doğal olarak ortaya çıkarmaya yardımcı olan bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımda çocuklar günlük hayatta karşılarına çıkan birçok fiziksel olayı okulda deneme ve öğrenme imkanına sahip olurlar.Montossori malzemeleri yanı sıra anaokulu malzemeleri,kreş malzemeleri,eğitim araçları,okul öncesi eğitim araçları da üretmekte olan firmamız Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri Montessori eğitimine önem vermekte ve montessori eğitimi için yeni ürünler üretmektedir.

Montessori Materyalleri

Alt kategoriler

 • Çocuk müzik aletleri

  Anasınıfı müzik aletleri,Anaokululu müzik aletleri,çocuk müzik aletleri,kreş müzik aletleri,okul öncesi müzik aletleri,oyuncak müzik aletleri, üretmiş olduğumuz eğitici müzik aletleridir.
  Anaokulu müzik aletleri CE belgeli su bazlı boyalı ve eğitici müzik aletleridir.

 • Anaokulu müzik köşeleri

  Çocukların müzik alışkanlığı kazanmaları ve ritim tutmalarına yardımcı olan Anaokulu müzik köşesi,kreş müzik köşesi,çocuk müzik köşesi,ahşap müzik köşesi,elma müzik köşesi üretmiş olduğumuz müzik köşeleridir.Müzik köşelerimiz mdf lam malzemeden üretilmiş CNC makinelerinde bilgisayarlı ortamda kesilmiştir.müzik köşelerimizin fiğürleri baskı degil ahşap fiğürden üretilmiştir.

 • Anaokulu Müzik setleri

  Müzik setleri,Anaokulu müzik setleri,kreş müzik setleri,çocuk müzik setleri,eğitici müzik setleri firmamız tarafından üretilmiş kaliteli ekonomik ve eğitici müzik setleridir.Müzik setleri eğitim amaçlı üretilmiş eğlenceli eğitim araçları dır.
  Anaokulu müzik setleri su bazlı boyalı kaliteli ve ekonomik müzik setleridir.

 • Ahşap puzzle setleri

  Anaokulu malzemeleri nin masa üstü eğitici oyuncaklarından olan Ahşap puzzle setleri,eğitici puzzle,ahşap puzzle,kulplu puzzle,bultak puzzle,anaokulu puzzle setleri, firmamızın üretim ve ithalatlarından olup eğitim amaçlı olarak üretilmişlerdir.
  Kreş malzemeleri alanında üretim yapan firmamız üretmiş olduğu eğitim araçlarını kalite kontrollerini yapmadan kesinlikle sevk etmemektedir.

 • 3D Ahşap Puzzle

  Okul öncesi eğitim araçları,denince ilk akla gelen firmamız 3D Ahşap Puzzle,ahşap puzzle,kulplu puzzle,eğitici puzzle,anaokulu puzzle,çocuk puzzle firmamızın üretimiş ve ithal etmiş olduğu eğitim araçlarıdır.Eğitim araçları mızın tamamı sağlık bakanlığınca onaylı kaliteli ürünlerdir.
  Eğitim araçları'ndan olan ahşap puzzle'lar çocuklar için eğitim amaçlı olarak üretilmiştir.3D puzzle üç boyutlu olup diğer pazzlelere göre daha eğitici ve kaliteli bir üründür.

 • Zeka geliştirici...

  Eğitim Araçları,Sektöründe hızla büyüyen firmamız üretim yelpazesine Zeka geliştirici oyuncaklar,zeka geliştirici oyunlar,eğitici oyuncaklar,eğitici ahşap oyuncaklar,eğitim araçları,anaokulu zeka geliştirici oyuncakları da katarak sektörün önde gelenlerinde olmuştur.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz eğitim araçlarının tamamı eğitim amaçlı olarak üretilmiştir.

 • Ahşap Puzzle

  Anaokulu malzemeleri nden olan Ahşap kulplu puzzleler,ahşap puzzle,ahşap  oyuncak,eğitici puzzle,puzzle dolabı,puzzle setleri firmamızın üretmiş olduğu puzzle çeşitleri olup üretiminde sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretimini yapmış olduğumuz bütün ürünlerimiz CE ve EN71 testleri yapılmış ve belgelenmiştir.

 • Akıl Oyunları

  Anaokulu ve Kreş lerde çocukları için zihin jimlastigi olan kavram geliştirici oyuncaklar,Okul öncesi eğitim araçları,Anaokulu malzemeleri,Kreş malzemeleri,Rehabilitasyon malzemeleri firmamızın üretimini yapmış olduğu Anaokulu ve Kreş malzemeleridir.Eğitim araçları nın en başında gelen akıl oyunları tamamen eğitim odaklı zeka geliştirici ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretimini ve ithalatını yapmış olduğumuz bütün ürünler eğitim amaçlı olarak üretilmiş eğitim araçları dır.

 • Ahşap Oyuncaklar

  Eğitim araçları ve Montessori materyalleri olarak da bilinen Ahşap oyuncaklar,Anaokulu Ahşap oyuncakları,ahşap puzzle,ahşap domino,ahşap eğitim araçları firmamızın üretmiş olduğu ahşap oyuncaklar olup her biri titizlikle üretilmiş CE belgeli ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz ahşap ürünler su bazlı boya ile boyanmış kalite ve ekonomik fiyat ön planda tutulmuştur.

 • Eğitici Panolar (Cırtlı)

  Cırtlı Ürünler,anaokulu cırtlı panoları,kreş cırtlı panolar,mevsimler panosu,takvim panosu,sayı panosu,iskelet panosu,yüz modeli panosu firmamızın üretimiş olduğu cırtlı ürünlerdir.Anaokulu cırtlı panolar birinci sınıf kaliteli %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak okul öncesi eğitime önem veriyoruz ve bu doğrultuda eğitim amaçlı ürünler üretiyoruz.

Aktif filtreler