Eğitim Araçları

Eğitim Araçları,Anaokulu eğitim araçları,kreş eğitim araçları,okul öncesi eğitim araçları,çocuk eğitim araçları firmamızın üretmiş olduğu eğitim araçları dır.
Eğitim araçları üretiminde ucuz ve kaliteli ürün üretimi yapan firmamız eğitim araçları çeşitliliği bakımından da zengindir.Eğitim araçları fiyatları ekonomik ve ucuzdur.Eğitim araçları sektöründe hızla büyümekte olan biz kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim araçları nı siz müşterilerimize gerek satış gerekse satış sonrası hizmetlerle sürekli olarak takibinde olmakta ve eğitim araçları sektöründe sürekli olarak büyümekteyiz.
Eğitim araçları'nda kaliteli ham madde kullanımına özen göstermekte bütün kullanılan ürünler birinci sınıf CE belgeli ve TSE li ürünlerdir.

Eğitim Araçları

Alt kategoriler

 • Kukla sahneleri ve el...

  Yarının büyükleri olan çocuklarımız için kukla sahnesi,kukla köşesi,anaokulu kukla sahnesi,çocuk kukla sahnesi,kreş kukla sahnesi firmamızın üretmiş olduğu kukla köşeleridir.Eğitim araçları olarak kaliteli ve ucuz eğitim araçları üretmekteyiz.Kukla köşeleri eğitim amaçlı üretilmiş güvenilir ve CE belgeli ürünlerdir.Eğitim araçları sektöründe sürekli büyüyen biz çocukların kullanımına sunduğumuz eğitim araçlarını arge çalışmaları ile geliştirmekteyiz.

 • Çocuk Spor Aletleri

  Çocuk Spor Aletleri,eğzersiz ürünleri,Anaokulu spor aletleri,Kreş spor Aletleri,Anaokulu fitnes aletleri,Kreş fitnes aletleri,okul öncesi spor aletleri firmamızın ürünleridir.
  Çocuk spor aletleri çocuklardaki fazla enerjiyi yakmaları form tutmaları ve spor yapma alışkanlığı kazanmaları için ideal ürünlerdir.

 • Rehabilitasyon ve...

  Rehabilitasyon ve fizik tedavi ürünleri,rehabilitasyon malzemeleri,paralel bar,omuz çarkı,yürüme merdiveni,dik duruş ve tedavi cihazı,fizik tedavi ürünleri,uzay terapi,uzay terapi malzemeleri firmamızın ürünleridir.
  Rüzğar anaokulu ve kreş malzemeleri, olarak üretimini yapmış olduğumuz rehabilitasyon malzemeleri,tedavi amaçlı ürünlerdir.

 • Koordinasyon Aletleri

  Koordinasyon Aletleri,Anaokulu koordinasyon aleti,Çocuk koordinasyon aleti,Kreş koordinasyon aleti,üçlü koordinasyon aleti,ikili koordinaston aleti firmamızn ürünlerindendir.
  Koordinasyon aletleri ile çocuklar el göz koordinasyonu kurmayı renkleri tanımayı ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olan ürünlerdir.

 • İlgi köşesi oyuncakları

  Okullarımız da bulunması gereken köşelerden İlgi köşesi,Anaokulu ilgi köşesi,Kreş ilgi köşesi,Sınıf köşeleri,eğitici ilgi köşeleri firmamız tarafından üretilmekte ve tüm Türkiye'ye sevk edilmekte dir.Anaokulu ve Kreş malzemeleri sektöründe adından çokça söz ettiren firmamız hedef olarak kaliteli ve ucuz ürünü zamanın da teslimat yaparak siz kullanıcıların beklentilerini karşılamaktır.

 • Mutfak köşesi

  Çocuklarımızın En çok kullanmış olduğu sınıf içi köşelerden Mutfak köşeleri,mutfak oyuncakları,çocuk mutfak köşesi,anaokulu mutfak köşesi,kreş mutfak köşesi firmamızın üretmiş oldugu mutfak köşeleri dir.
  Mutfak köşeleri birinci sınıf plastik ve ahşap malzemeden üretilmiş su bazlı boyalı ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak okul öncesi eğitime önem vermekte ve daha kaliteli eğitim araçları üretmek için arge çalışmalarımızı genişletmekteyiz.

 • Fen ve doğa setleri

  Fen ve doga setleri olarak adlandırılan iskelet modeli,mıknatıs seti,büyüteç,insan vücudu modeli,diş fırçalama modeli firmamızın ithal ettiği fen ve doğa aletleridir.Fen ve doğa setleri sağlık bakanlığınca onaylanmış kaliteli ve ekonomik ürünlerdir.
  Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak ithalatını yapmış olduğumuz fen ve doğa setleri CE sertifikalı ürünler olup Avrupa standartlarında üretilmiş tir.

 • Okul Eğitim Araçları

  Okul Eğitim Araçları öğretmen masası,öğretmen koltuğu,öğretmen dolabı,çift kişilik öğrenci sırası,tek kişilik öğrenci sırası,yazı tahtası,ayaklı yazı tahtası olarak adlandırılmakta olup ve bu bütün eğitim araçları firmamız tarafından üretim satış ve satış sonrası destekler ile tüm türkiye ye anlaşmalı kargo ve ambar şirketleri ile yapılmaktadır.
  Okul eğitim araçları birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiş olup sağlam kaliteli dekoratif şık ve ekonomik eğitim araçlarıdır.
  eğitim araçları üretimi ni profosyonel olarak yapmakta olan firmamız siz müşterilerimize daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata ve zamanında sevk etmek için stoklarımızda sürekli olarak ürün bulundurmakta ve eğitim araçları sektöründe hızla büyümektedir.
  Eğitim araçları üretimi yapan firmamız sadece ürün üretmek ve satışı yapmak değil müşteri memnuniyetini de ön planda tutmakta ve bu doğrultuda yeni arge çalışmaları yapmaktadır.
  eğitim araçları denilince ilk akla gelen Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri Ailesinde siz müşterilerimizide görmek ister ve bize önerilerinizi,isteklerinizi sunmanızı bekleriz
  Eğitim araçları satışı yapan firmamız siz müşterilerimizin aklına takılan ne olursa olsun müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilir yardım alabilirsiniz.

Aktif filtreler