Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Renk

Renk

Fiyat

Fiyat

  • ₺0,00 - ₺6.572,00

Çocuk Sandalyesi

Anaokulu malzemeleri nin demirbaş malzemelerinden olan anaokulu sandalyesi,kreş sandalyesi,çocuk sandalyesi,kırılmaz sandalye,plastik sandalye Firmamızın üretimiş ve ithal etmiş olduğu ürünlerdir.Çocuk sandalyeleri üretimi yapılır iken dikkate alınan noktalar sandalyelerde keskin köşe ve kenarlarının olamaması sandalyenin oturum ve sırtlık kısmı arasındaki açının dogru  hesaplanarak çocuklarda bel sırt agrıları gibi sorunların yaşanmaması ürünlerde sağlığı tehdit edecek malzemelerin kullanılmaması ön plandadır.
Anaokulu sandalyesi üretimi yapan firmamız Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretmiş olduğu sandalye'leri öncelikle kalite kontrolden  geçirerek siz çocuklarımızın kullanımına sunmaktadır.
Çocuk sandalyesi'ni Tüm Türkiye'ye Anlaşmalı karğo ve ambar şirketleri ile çok ekonomik ve zamanında teslimat ile siz müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.
Anaokulu malzemeleri üretimi yapan firmamız Anaokulu sandalesi ve çocuk  sandalyesi denince ilk akla gelen üretici firmaların başında olup ekonomik ve kaliteli çocuk sandalyesi üretmektedir.
Anaokulu sandalyeleri kendi üretimimiz olduğu için sürekli olarak stoklarda en az 2000-3000 ad sandalye olmakta daha fazla sı en fazla bir hafta içerisinde üretilmektedir.
Kreş sandalyesi üretim merkezi olan Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri toplu alımlarınızda size özel iskontolar için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
Anaokulu sanlayesi üretim merkezi olan firmamız Tüm türkiyenin sandalye ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede üretim yapmaktadır.
Anaokulu sandalyesi,kreş sandalyesi ve çocuk sandalyesi stoklarımızda yüklü miktarda bulunmaktadır.

Çocuk Sandalyesi

Aktif filtreler