Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺1.738,00 - ₺14.130,00

Çocuk Dolapları

Okul öncesi eğitim araçları üretimi yapan firmamız Çocuk Dolapları,Anaokulu dolapları,Kreş dolapları,Oyuncak dolapları ve malzeme dolaplarının üretimi konusunda birinci sınıf kaliteli malzeme kullanmaktadır.Üretmiş olduğumuz dolaplar kaliteli malzemeden üretilmiş dolapların keskin köşe ve kenarları pvc ile yumuşatılmıştır.Anaokulu dolapları müşterilerimizin talebine göre demonte olarak da sevk edilmektedir.Anaokulu dolaplarında sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.Anaokulu dolap modellerindeki zengin çeşit ve bu zenginliği profosyonel kadromuz ile sürekli arttırmakta ve yenilemekteyiz.
Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri üretim merkezi olarak üretmiş olduğumuz dolapları önce kendi kalite kontrollerimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.
Anaokulu dolapları birinci sınıf 18 ml sunta lam malzemeden üretilmektedir.
Anaokulu dolapları tüm Türkiye'ye demonte olarak sağlam ve şık kutusunda anlaşmalı kargo ve ambar şirketleri ile ekonomik ve zamanında teslim edilmektedir.
Çocuk dolapları üretim merkezi olan firmamız kaliteli sağlam güvenilir ve ekonomik ürün üretme konusunda profosyonel ekipmanlar ve kadro ile çalışmaktadır.
Kreş dolapları istenilen ölçü ve renkte üretilebilmektedir.Üretimini yapmışolduğumuz dolaplar DMO şartnamelerine uygun özelliktedir.
Çocuk dolapları ve kreş dolap setleri bir ve birden fazla çocuğun kullanımına uygun olarak üretilmektedir.
Çocuk dolapları Toplu alımlarda lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
Anaokulu dolapları,kreş dolapları,çocuk dolapları,sınıf dolapları,fiğürlü dolaplar firmamız tarafından üretilmektedir.

Anaokulu Çocuk Dolapları

Aktif filtreler